Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.71 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czech Translation
(12-21-2011, 09:06 PM)Prtik Wrote:  Posílám další drobnou opravu – překlep: pokoučité => pokoušíte

messages.lang.php
Code:
$1['error_nopermission_user_3'] = "Ke shlédnutí této stránky nemáte oprávnění. Třeba se pokoušíte shlédnout něco, co byste neměl(a)? Podívejte se na pravidla bulletin boardu, zda k této akci máte oprávnění.";

Děkuji, opraveno v SVN.

Zatím opravy kumuluji, až jich bude více, pošlu celkový upgrade.

Přeji ti, Prtiku, hezké vánoce a úspěšný a šťastný celá rok 2012.

A Vám ostatním, samozřejmě, také!!!
MarHaj
Reply
Posílám pravopisnou opravu Vyhledat všechny témata

member.lang.php
PHP Code:
$l['find_threads'] = "Vyhledat všechna témata"
Reply
(02-15-2012, 07:32 AM)Prtik Wrote:  Posílám pravopisnou opravu Vyhledat všechny témata

member.lang.php
PHP Code:
$l['find_threads'] = "Vyhledat všechna témata"

Díky, opravil jsem v SVN.

Od posledního release 26.11.2011 pro MyBB 1.6.5 byly opraveny (díky Prtikovi) čtyři pravopisné chyby a kvůli MyBB update na 1.6.6 změněn jeden soubor (user_group_promotions.lang.php) v nepřeloženém adminu.

Nedomnívám se tedy, že je potřeba publikovat zcela updatovanou verzi češtiny pro MyBB 1.6.6. Nebo má někdo jiný názor?
MarHaj
Reply
Já ne, já to mám aktuální :-)
Reply
Exclamation 
Český jazykový balíček pro MyBB 1.6.7
Změny v adminu i frontendu v souladu s AJ verzí + oprava překlepu (díky Prtikovi)

Czech language pack for MyBB 1.6.7

Attached Files
.zip   lang_czech_for_MyBB_1607_ver_1.zip (Size: 196.12 KB / Downloads: 47)
MarHaj
Reply
Posílám pravopisnou opravu Nzní budete přesměrování do kalendáře.

calendar.lang.php
Code:
$l['redirect_eventadded_moderation'] = "Událost byla úspěšně přidána, avšak před jejím zveřejněním musí být ještě schválena moderátorem.<br />Nyní budete přesměrováni do kalendáře.";
Reply
(04-04-2012, 10:45 PM)Prtik Wrote:  Posílám pravopisnou opravu Nzní budete přesměrování do kalendáře.

Ježíš díky! Tahle chyba se táhne, jak jsem zjistil, již od roku 2008. Udělal jsem jí při přechodu překladu MyBB 1.2 na 1.4. Fenomenální, žes to zachytil!!!

Opravil jsem v SVN, zase někdy pošlu kumulativní opravu.
MarHaj
Reply
Chybějící dvojtečka a zdvojený string postbit_reputation

global.lang.php
PHP Code:
$l['postbit_reputation'] = "Hodnocení:";
$l['postbit_reputation_add'] = "Přidat uživateli hodnocení:"
Reply
(05-29-2012, 06:26 AM)Prtik Wrote:  Chybějící dvojtečka a zdvojený string postbit_reputation

global.lang.php
PHP Code:
$l['postbit_reputation'] = "Hodnocení:";
$l['postbit_reputation_add'] = "Přidat uživateli hodnocení:"

Díky.

Měl jsem pár dnů zdravotní potíže, jsem zpět, jdu na to.
Dám to dohromady s MyBB 1608, zítra jí vystavím ke stahování.

Český jazykový balíček pro MyBB 1.6.8
Změny v admin i frontend souborech v souladu s AJ verzí + oprava dvou chyb (zase díky Prtikovi!!!)

Czech language pack for MyBB 1.6.8

Attached Files
.zip   lang_czech_for_MyBB_1608_ver_1.zip (Size: 196.23 KB / Downloads: 66)
MarHaj
Reply
Neshoduje se sice s anglickým originálem, ale byl tam špatný parametr type=public a type=private.

calendar.lang.php
PHP Code:
$l['no_events'] = "Tento den nemá přiřazenou žádnou událost.<p>Pro vytvoření události na tento den buď klikněte na '<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={1}&amp;day={2}&amp;month={3}&amp;year={4}">Přidat veřejnou událost</a>', nebo na '<a href="calendar.php?action=addevent&amp;private=1&amp;calendar={1}&amp;day={2}&amp;month={3}&amp;year={4}">Přidat soukromou událost</a>'.</p>"

A ještě doporučuji nahradit template Calendar Templates > calendar_addeventlink

PHP Code:
<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}">{$lang->add_public_event}</a> | <a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;private=1">{$lang->add_private_event}</a

za

PHP Code:
<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;day={$mybb->input['day']}&amp;month={$mybb->input['month']}&amp;year={$mybb->input['year']}">{$lang->add_public_event}</a> | <a href="calendar.php?action=addevent&amp;private=1&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;day={$mybb->input['day']}&amp;month={$mybb->input['month']}&amp;year={$mybb->input['year']}">{$lang->add_private_event}</a
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)