MyBB Community Forums

Full Version: [split] How MyBB Handles Hacking and Exploits
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
MybbTurkiye.com, this site's forum team always try to hack my site !!!
deceitful man. Mybbturkiye Don't Hack
Ya oylemi, bu sitede arastir bakalim kingw@lf u....
Chris sadece bu herif yuzunden turkish bolumunu kaldirdi ve adami banladi...
Nedeni 10 u askin kişiden gelen hacked by Kingw@lf yazisiydi...
Bana inanmiorsan Chris e ozel mesak cek !!!!
CasTexx Wrote:MybbTurkiye.com, this site's forum team always try to hack my site !!!

CasTexx Wrote:Ya oylemi, bu sitede arastir bakalim kingw@lf u....
Chris sadece bu herif yuzunden turkish bolumunu kaldirdi ve adami banladi...
Nedeni 10 u askin kişiden gelen hacked by Kingw@lf yazisiydi...
Bana inanmiorsan Chris e ozel mesak cek !!!!

Hacked by Kingwolf yazan herşeyi o mu yapmış oluyor?

I'm don't translate.Sorry
Hayir, ama bu forumda Chris bile onayladi artik
isterseniz bana yolladigi pm i gostereim bu adamin forumuna girme ve dediği kod modifikasyonlarini yapma dedi...
Adam coktan banlandi zaten...
Peki hackleyen kişi neden hacklediği yerde turkburn ve mybbturkiye reklami yapsin ?
CasTexx Wrote:Hayir, ama bu forumda Chris bile onayladi artik
isterseniz bana yolladigi pm i gostereim bu adamin forumuna girme ve dediği kod modifikasyonlarini yapma dedi...
Adam coktan banlandi zaten...
Peki hackleyen kişi neden hacklediği yerde turkburn ve mybbturkiye reklami yapsin ?

İşte senin hatan burda.Onları reklam sanman.Bir destek sitesi sahibi hack yapsa genede desteğe benim siteme gelin tipi bir reklam yaparmı.Netopsiyon'u biliyormusn bilmiyorum.Onlarda 25000 üyeyeye bugün ulaştı.MyBB değiller ama onlarda webmaster destek sitesi.Onlarda böyle suçlandı.Başarılı olanı bu dünyada çeken kişi sayısı azdır
Tartismayi burda uzatmayacam, sen konusacaksan Mybbtr ye gelirsin
Burda Türkçe konuşmaya devam edersek ikimizide atıcaklar zaten Big Grin

Finish Big Grin
Thread splitted and moved into the Internationalization forum as this is an english support board.
Evet arkadaşlar burdan da belirteyim saati hatırlamıyorum ama 12 civarı MyBB Türkiye'ye bir kişi 10küsür küfürlü konu açmış.Bu her kimse ip'si alındı.Savcılıkta gösterilmek üzere mesajları özel bir yere kopyalandı.Arkadaşımız mahkeme celbini yakında kapısında görür.İyi günler dilerim