MyBB Community Forums

Full Version: Jak odzyskać plik /install ?!!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Po zainstalowaniu forum MyBB - http://camell.cba.pl wszedłem do ftp i usunąłem plik /install, myślałem , że mam tak zrobić. Teraz nie mogę zaktualizować 1.6.5 do 1.6.6, w ogóle nie wiem jak się robi krok po kroku aktualizacje czy instalowanie pluginów czy modyfikacji. Dla mnie informacja:
pobrać plik, rozpakować i wgrać do głównego folderu forum już jest zagadką, jak to zrobić, proszę wytłumaczyć ŁOPATOLOGICZNIE.
Jeśli masz już zainstalowany MyBB 1.6.5 przed 1.6.6. Będziesz musiał pobrać 1.6.6 zmieniony pliki pakietów, które zawiera zaktualizowane pliki (Jeśli masz).
  • bieganie install/upgrade.php w pasku adresu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, klikając obok, zazwyczaj robi wszystko za Ciebie, z wyjątkiem zmian szablonów, które trzeba preform siebie. Po uruchomieniu upgrade.php, możesz usunąć folder instalacji.
Używam Tłumaczenie GoogleAngel
Edit : not seen above response Smile

see response at your earlier thread ; there is no simple rule of thumb except that follow folder structure !!

(2012-02-12, 01:50 PM)usedragon Wrote: [ -> ]Jeśli masz już zainstalowany MyBB 1.6.5 przed 1.6.6. Będziesz musiał pobrać 1.6.6 zmieniony pliki pakietów, które zawiera zaktualizowane pliki (Jeśli masz).
  • bieganie install/upgrade.php w pasku adresu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, klikając obok, zazwyczaj robi wszystko za Ciebie, z wyjątkiem zmian szablonów, które trzeba preform siebie. Po uruchomieniu upgrade.php, możesz usunąć folder instalacji.
Używam Tłumaczenie GoogleAngel

One thread is enough.