MyBB Community Forums

Full Version: Hrvatski prijevod / Croatian translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: New_My_BB_Logo_copy.png]

Hrvatski prijevod za MyBB / Croatian MyBB translation



Updated for MyBB 1.8.22

You can download translation here: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=438

Please note that translation haven't administration and moderator panel included.

Please suggest and report bugs.
----------------------------------------------------

Ažurirano za MyBB 1.8.22

Prijevod možete preuzeti ovdje: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=438

Molimo zapamtite da administratorski i moderatorski panel nije uključen u prijevod, kao i da može imati grešaka u prijevodu.
Ako ih nađete, molim vas da ih prijavite.

Slobodno možete pisati Hrvatskim samo ovdje. Ja sam pisao Engleskim u ovoj prvoj poruci da svi razumiju.

Slobodno pitajte ako vas nešto zanima. Možete i odgovoriti na temu i poslati mi privatnu poruku.
Everything except Mod and Admin panel is translated now

Sada sam preveo sve osim admin panela i moderatorskog panela.
Kako ide prevod, Ikerepc?

Ako je neko zainteresovan za potpun Srpsko-Hrvatski prevod najnovije MyBB verzije, moze datoteku lang_sh_1805.zip preuzeti preko linka u mom potpisu.

Pozdrav
Ma nikako Smile

Na kraju škole sam morao baš zapet izvuć veću ocijenu a sada sam na moru pa ću nastaviti kada se vratim za jedno tjedan - dva.

Taj tvoj prijevod je super ali koristi ekavicu i druga imena mjeseci pa ga često hrvati neće koristiti obično (nekoliko ljudi koje znam, pa i ja osobno), ništa osobno.

Ali hvala na pitanju i svakako, ako nekome treba cijeli neka preuzme tvoj, moje preporuke za njega. Dobar je Smile
Hvala, Ikerepc!

Verujem da ce Zagorci biti odusevljeni Srpsko-Hrvatskim prevodom, jer koliko mi je poznato u Zagorju se govori ekavski.

Puno srece u daljem radu!

Pozdrav,
Vojislav
Hvala Smile
Prijevod ažuriran za MyBB 1.8.12

Bez administratorskog i moderatorskog panela
___________________________

Translate updated for MyBB 1.8.12

Without admin and mod cp
Upravo pišem prijevod moderatorskog panela kao i što ažuriram sadašnji prijevod - ispravljam greške.

Ažurirani prijevod možete očekivati uskoro.

_________________

Right now I'm writing translation of mod cp and updating current translation - fixing mystakes.

Updated translation can be expected soon.
Prijevod ažuriran za verziju 1.8.13

Preveden nije administratorski panel i neke moderatorske opcije, dok je moderatorski panel preveden

__________________________________________

Translation updated for version 1.8.13

Admin cp and some moderation options are not translated yet, but moderator control panel is.
Prijevod ažuriran za verziju 1.8.22
___________________________________________

Translation updated for 1.8.22 vesion
Pages: 1 2