MyBB Community Forums

Full Version: 1.4.2 ye geçiş.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hello
İlk önce hepinizden özür dilerim yabancı dilim olmadığından eminimki konuyu yanlış yere açmışımdır gerekli yere taşırsanız sevinirim.
Efendim ben 1.2.14 versiyonu kullanıyorum hala 1.4.2 ye geçiş yapamadım 2 defa denedim beceremedim hiç sayfa açılmadı .Türkiye destek sitesine her ikisindede yardım istedim kimse ilgilenmedi daha önce bir destek sitesi vardı herhalde kapandı orada baya ilgileniyorlardı ama malesef burada ilgilenen yok.Bu konuda sizin bir yardımınız dokunabilirmi?
eğer bir yardımınız olursa sevinirim hiç olmazsa 1.2.14 te takılıp kalmamış oluruz.
İyi çalışmalar.
Hi. The support forums here are English-only. Thus I have moved your question to the Internationalization forums.
(2008-11-02, 10:48 PM)mosmankoc Wrote: [ -> ]Hello
İlk önce hepinizden özür dilerim yabancı dilim olmadığından eminimki konuyu yanlış yere açmışımdır gerekli yere taşırsanız sevinirim.
Efendim ben 1.2.14 versiyonu kullanıyorum hala 1.4.2 ye geçiş yapamadım 2 defa denedim beceremedim hiç sayfa açılmadı .Türkiye destek sitesine her ikisindede yardım istedim kimse ilgilenmedi daha önce bir destek sitesi vardı herhalde kapandı orada baya ilgileniyorlardı ama malesef burada ilgilenen yok.Bu konuda sizin bir yardımınız dokunabilirmi?
eğer bir yardımınız olursa sevinirim hiç olmazsa 1.2.14 te takılıp kalmamış oluruz.
İyi çalışmalar.

geçiş bilgileri sitemizde var yok demeyin boş boş işler yapıp rezil etmeyin türkiyeyi yabancı sitelerde !
Bende yok demedimki iki defa güncellemeyi denedim hata verdi ve orada konu açtım şöyle şöyle oldu diye hiç yanıtveren olmadı bir daha denedim gene aynı gene kimse yardımcı olmadı işlem bitiyor ama bitti demiyor linki tıklıyorum bembeyaz sayfa bişiler yazıyor resimleri koydum böyle sayfa açılıyor dedim hiç cevap veren olmadı onun üzerine buradan yardım istemek zorunda kaldım bunun Türkiyeyi rezil etmekle ne alakası varki onu anlamadım.
geçiş işleminde bu akşam saat 8'den sonra yardımcı olabilirim iletişim bilgilerim profilde mevcut. ama malesef o saatten önce işlerim var
Çok teşekkür ederim benim için problem değil ne zaman olursa olsun.Ben yedekleri falan alayım hazır bekliyeyim çok minnettar kalırım.
İyi çalışmalar dilerim.
(2008-11-06, 12:53 PM)dared Wrote: [ -> ]geçiş işleminde bu akşam saat 8'den sonra yardımcı olabilirim iletişim bilgilerim profilde mevcut. ama malesef o saatten önce işlerim var
Arkadaşıma çok teşekkür ederim.Gayret ve sabrı ile güncellemeyi yaptık kendisine huzurlarınızda çok teşekkür ederim tekrar sağ olsun işi hallettik şu anda 1.43 e geçtik.
Konuyu kapatabilirsiniz.
Sizlere rahatsızlıkverdiysem çok özür dilerim.
İyi çalışmalar
yok ben sadece 1.4.1 e kadar eşlik ettim kalanına dokunma fırsatım olmadı... amaaan neyse işte..

[fixed] thread can be closed.
gerikalanını ben hallettimde mesaj yazma bölümündeki editr galiba ismi onlar yok yalnız bazı temalarda var bazılarında yok onu halledemedim edemezsem güzel bir tema bulursam onu yükliyecem.