MyBB Community Forums

Full Version: Latin Karakter setli forumları utf8'e dönüştürme anlatımı (Convert latin to utf)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
arkadaşlar benim sorunumu biz nebze bu anlatım çözdü yanlız hala büyük bir sorunum var benim forumu çok eski bir sürümdi 1.2.8 idi sanırım 1.4.9 a kadar yükselttim. Herşey güzel yükselttik en son versiona yükselene kadar bakmadım neler olup bittigine ama en son 1.4.9 a ulaştıgımda baktıgım zaman bütün mesajlarım vs duruyor konular ama içerikleri yok örnegin:

serbest kürsü katagorisinde en güzel isimler adlı konu duruyor ama içine girince yazılar yok onuya cvp verenlerde duruyor ama kimsenin yazısı görünmüyorConfused

[Image: thumb_ads__z.JPG]

sorunum bi nebze halletti dedim çünkü önceden yeni konu açma konlara cvp vs özel msg lerde bile sorun vardı gönderiyorduk fakat hala oluyodu yazı şimdi o kalktı yazılar görünüyor yeni gönderince ama eskileri geri getiremedikSad
Merhabalar Mehmed,
Tam olarak sitendeki işlemleri nasıl yaptığını bilmediğin için şöyle bir soru sorayım.
- Forumunuzu 1.4.9 versiyonuna yükseltirken Tam sürüm Türkçe Paket ile dosyalarınızı değiştirdinizmi (inc klasorundeki config.php ve settings.php dosyaları hariç). Ve bu işlemler sonucunda config.php dosyasından karakter setini ayarladınızmı?

Bu sorun ile ilgili benzer çözümler www.mybbdestek.com forumlarında anlatılmıştı. Ordaki konularıda incelersen cevabını bulabilirsin
Saygılarımla,
Themem
Pages: 1 2