Croatian (Hrvatski)

by Ikerepc 2 Stars 690 Downloads

Change Log for Croatian (Hrvatski)

Version 1.8.22 stable Build #9

Updated for 1.8.22
____________________

Ažurirano za 1.8.22

Version 1.8.14 stable Build #8

Ažurirano za verziju 1.8.14


Nedostaje administratorski panel i neki moderatorski alati dok je moderatorski panel kao takav preveden.

______________________

Updated for version 1.8.14

Admin cp is missing, mod cp is translated, but there is still some mod options wich are not translated.

Version 1.8.13 stable Build #7

Ažurirano za verziju 1.8.13


Nedostaje administratorski panel i neki moderatorski alati dok je moderatorski panel kao takav preveden.

______________________

Updated for version 1.8.13

Admin cp is missing, mod cp is translated, but there is still some mod options wich are not translated.

Version 1.8.12 stable Build #6

Ažurirano za verziju 1.8.12


Nedostaje administratorski panel i neki moderatorski alati dok je moderatorski panel kao takav preveden.

______________________

Updated for version 1.8.12

Admin cp is missing, mod cp is translated, but there is still some mod options wich are not translated.

Build #5 stable

Ažurirano za MyBB 1.8.12

Admin cp i Mod cp nisu prevedeni

__________________________


Updated for MyBB 1.8.12

Admin cp i Mod cp are not translated

Build #4 dev

Admin panel i moderatorski panel nisu prevedeni. Sve ostalo je prevedeno.
Također, prijevod može imati nekih grešaka. Ako ih nađete, molim vas da ih prijavite - pošaljete mi poruku na ovome forumu

Build #3 dev

Nedostaju slijedeći prijevodi: messages.lang.php, private.lang.php i usercp.lang.php nisu potpuno prevedeni, a modcp.lang.php, moderation.lang.php, reputation.lang.php, showthread.lang.php nisu uopće prevedeni
Također, prijevod može imati nekih grešaka. Ako ih nađete, molim vas da ih prijavite - pošaljete mi poruku na ovome forumu

Build #2 dev

Nedostaju slijedeći prijevodi: messages.lang.php, private.lang.php i usercp.lang.php nisu potpuno prevedeni, a modcp.lang.php, moderation.lang.php, reputation.lang.php, showthread.lang.php nisu uopće prevedeni

Također, prijevod može imati nekih grešaka. Ako ih nađete, molim vas da ih prijavite - pošaljete mi poruku na ovome forumu

Build #1 dev

The first build has no changes.