MyBB Community Forums

Full Version: Czech language pack (čeština) - compatible with MyBB v1.8.16
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Oficiální česká lokalizace pro MyBB - kompatibilní až do verze v1.8.16.

Co je přeloženo:
- komplet přeloženo uživatelské rozhraní
- administrátorské rozhraní (ACP)


Část překladů založena na původním balíčku češtiny pro MyBB 1.6.x od uživatele @MarHaj. Zbytek je úplně nový překlad. Velké podkování patří uživateli @Stary bez kterého by nebyl položen základní kámen pro tento překlad na novou verzi MyBB. Za překlad ACP do češtiny a korekci patří velké díky uživateli @Pepe (BKPepe).

V případě problému, chyby v překladu nebo návrhu na vylepšení nám dejte prosím vědět, děkujeme! 


Zdrojový kód češtiny (GitHub): https://github.com/Eldenroot/MyBB_CZE-translation-1.8.x
Odkaz ke stažení (MyBB mod site): https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=280
Právě dochází k aktualizaci překladů pro poslední verzi MyBB 1.8.12 Smile
Překlad pro 1.8.13 připraven. Administrace v přípravě. Můžete sledovat vývoj překladu administrace a mé poznámky k překladu.

Prosím, uprav ještě nadpis příspěvku.
Nová verze češtiny bude v nejbližších dnech dostupná oficiálně ke stažení skrz MyBB mod site.
Dobrý den, mockrát děkuji za překlad na MyBB. Jsem rád že se do toho někdo pustil.
Chci se jen zeptat, jestli plánujete překlad vždy i na nejaktuálnější verzi.
Byl bych ochoten na překlad klidně finančně přispět.


Mám menší problém, soubory s češtinou jsem si překopíroval do složky inc/languages
Překlad jsem aktivoval dle návodu v Configuration - General Configuration (překlad pro uživ.sekci)
Jakmile jsem chtěl aktivovat češtinu pro administraci v Home - Preferences, tak v

Admin Control Panel Language
Please select a language to use in the Admin Control Panel.

mám pouze English (American), čeština zde není.

Nevíte jak toto vyřešit, díky ? Ono překlad administrace je dle mého názoru nejpodstatnější u takového fóra :-)
Dobrý den,
děkuji za Vaší zprávu.

Pokud máte zájem o překlad administrace, který v tuto chvíli není dokončený a nachází se ve stavu vývoje, tak je nutné jej stáhnout z mého repozitáře, který najdete zde, kde je administrace povolená jak je vidět ze souboru czech.php na řádce 21.

Ohledně ACP (Admin Control Panel) je to v tuto chvíli složitější, protože překládám ve svém volném čase, kterého teď doopravdy moc není a nevíte ani jak rád bych to měl již za sebou.

Zhruba před měsícem, co vím, tak vyšla MyBB v1.8.15 a v překladu není nic nového, co se týká uživatelského prostředí. 

Jakmile překlad bude hotový, tak bude zamergovaný do repozitáře Eldenroota, který najdete zde
Sledovat překlad administrace lze sledovat také z pull requestu.

Zavedení příspěvků se mi zdá jako skvělý nápad. Zvážíme to po dohodě s Eldenrootem.
Dobrý den, děkuji rozumím. Rád bych na překlad přispěl, můžeme se následně domluvit.
Poslal jsem vám zprávu :-)

Prozatím jsem si teda, stáhnul tu rozpracovanou verzi, kde to funguje ale není tam mnoho přeloženo jak píšete.
Tak budu čekat na další verze. Děkuji
Jak psal kolega, překlad ACP ještě není úplně dokončen, ale ve stávající fázi je již velmi použitelný.

Příspěvky samozřejmě uvítáme, pokud byste měl zájem přispět, tak mi dejte vědět přes soukromou zprávu. Ještě to prodiskutuji s @Pepe.
Vydána BETA verze českého překladu pro administraci + aktualizovaný jazykový balíček pro uživatelské rozhraní. ACP překlad založen na překladu od @chodik - díky!

- stahujte prosím z MyBB extend site

Na českém překladu se bude dále pracovat, myslím že BKPepe až najde nějaký volný čas navíc, tak doladíme i jeho překlad a posuneme to ještě o další kus dále.
Vložena ke stažení nová verze českého překladu - v1.8.15b. Přidáno spoustu oprav překladu. Kompatibilní od MyBB v1.8.15+
Pages: 1 2