MyBB Community Forums

Full Version: Serbian Language Pack for MyBB 1.8.37
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Превод за 1.6.8 је у прилогу. Поздрав

Војислав
(2011-12-14, 08:29 PM)vojislavradoja Wrote: [ -> ]Evo konacno prevoda za 1.6.5

Pozdrav

da li može ponovo ovaj prevod za 1.6.5 ili ga ja ne vidim? Smile
Превод за 1.6.9 је у прилогу. Поздрав

Војислав




[attachment=28122]



[attachment=28123]
Поздрав Војиславе,

Да ли можеш да исправиш пар грешака у преводу и то
- задња порука у последња порука (јер не постоји предња порука),
- и код ресетовања лозинке субјект "Vaspostavljena Lozinka" да пресловиш у ћирилицу?

Поздрав
Prvo moze, za sledecu verziju. Trudicu se da ne zaboravim.

Drugo necemo, jer postoje neki provajderi koji umesto ispravnog cirilicnog teksta u subjektu izbacuju "kuke i motike". Yahoo je svojevremeno bio jedan od njih...

Pozdrav
prevod srpsko hrvatski nije ispravan, jer na index page iako je uetik sh piše post/thread, i (User CP — Log Out)
Open Buddy List View New Posts | View Today's Posts | Private Messages kao da sam izabrao engleski jezik??

veliki minus za ovaj prevod pola foruma na engleskom pola na sh
(2013-03-18, 07:00 PM)bizzarela Wrote: [ -> ]prevod srpsko hrvatski nije ispravan, jer na index page iako je uetik sh piše post/thread, i (User CP — Log Out)
Open Buddy List View New Posts | View Today's Posts | Private Messages kao da sam izabrao engleski jezik??

veliki minus za ovaj prevod pola foruma na engleskom pola na sh

Da li i svi ostali korisnici SH prevoda imaju slican problem ili je to slucaj samo kod bizzarela? Molim takodje i linkove do svih tih foruma.
problem je riješen ponovnim uploadom jezičkih fajlova, izvinjavam se moja greška
Instalran mi je bio vec srpski prevod cirilica, ali ja nazalost koristim engleski, posto na srpskom jeziku ne mogu se snaci. stoji zbog clanova taj srpski prevod.

Npr: avatar je preveden kao grb, sto po meni nije dobar prevod.

U svakom slucaju, cestitke za trud.
Vojo burazeru što ne otvoriš podršku na srpsko-hrvatskom za našu raju

jel ima nekih vijesti o 1.6.10 language pack
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13