MyBB Community Forums

Full Version: MyBB Destek Talepleriniz...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
MyBB Türkçe Sitemiz (mybbdestek.com) açılıncaya kadar buradan sorularınızı yöneltebilirsiniz. Daha önceden benzer başlıklar açılsada amacından saptırıldığı için böyle bir başlık açma gereği duydum.

MyBB Hakkında yaşadığınız Sorunları aktarın...Bilenler cevaplasın ! ...

Bu konuya tartışma oluşturacak mesajlar yazmayınız.. Sadece sorularınızı yöneltiniz.

Uzun süre online olamayacağımı belirtip msn adresimide vermek isterim
[email protected] (Sorunlarınıza msn üzerinden çözüm için)

Teşekkürler..
çok iyi düşünmüşsün Dedektif.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
(Umarım bu konu da baltalanmaz.)
Evet iyi düşünmüşsün dedektif, ama bu çözüm olacağını sanmıyorum. Bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışırız. Şimdiye kadar msn'den de hep yardım etmiştim buradan da yardım ederiz... Güzel düşünce... Sağolasın...
Arkadaşlar 1.2.13 ten 1.14 e geçiş yapabilirmiyim.Bu konuda acil bilgilerinize ve yardımınıza ihtiyacım var.Siten 1 yaşında ve herşeyin karışmasını istemiyorum.
(2008-08-31, 07:37 AM)darkjuva Wrote: [ -> ]Arkadaşlar 1.2.13 ten 1.14 e geçiş yapabilirmiyim.Bu konuda acil bilgilerinize ve yardımınıza ihtiyacım var.Siten 1 yaşında ve herşeyin karışmasını istemiyorum.
Geçebilirsin tabiki...

İlk önce veritabanı ve FTP yedeğini al, ne olur ne olmaz bir aksilik yaşarsan forumunu geri alabilesin...

AdminKP den bütün pluginlerini sorunsuz olarak kapat...

MYBB 1.4 dosyalarını FTP den aynı yerlerine at. Dosya değişimini onayla...

NOT: Eğer config.php ve Admin klasör adı değişimi yaptıysan, bu değişiklikleri geri almalısın...

Aldığın FTP yedeğinde inc/config.php ve settings.php dosyalarını FTP den eski yerlerine at...

Alttaki dosyaların Cmod ayarlarını 777 yap..
../cache/themes
../inc/config.php
../inc/settings.php

www.siteadi.com/install/upgrade.php komutu ile siteni güncellemeye başlayabilirsin...

Güncelleme bittiğinde kapattığın pluginleri ve varsa uzantı dosyalarını silmelisin, çünkü o pluginler 1.4 versiyonunda çalışmazlar.

Son olarak 1.4 teması yükle ve varsayılan yap...

Umarım sorunsuz birşekilde geçiş yaparsın... Kolay gelsin..
Arkadaşlar tartışma ortamına girmesini istemem fakat madem iyilik yardımseverlik yapıcaksınız buraya gelen fazla türk olmuyor neden mybbturkiye.com üzerinden yapmıyorsunuz?
Katılıyorum...
mybbci.com u kullanabilirsiniz oda mybbturkiye.com gibi zaten tüm konular aynı orasıda olabilir.
Oralardan yani destek sitelerinden sağolsun bazı düşmanlık seven şahsiyetler soğutuyor Türkiye deki mybb kullanan insanları..

İnşallah bu durum düzelcek..
(2008-08-31, 04:32 PM)Tickhi Wrote: [ -> ]mybbci.com u kullanabilirsiniz oda mybbturkiye.com gibi zaten tüm konular aynı orasıda olabilir.

zuhahahaBig Grin
Pages: 1 2 3 4 5