MyBB Community Forums

Full Version: Mybb 1.8.x Turkish Pack - Mybb Tam Sürüm Türkçe Paket
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Anladim themem. Asil ben tesekkur ederim. Ayrica kolay gelsin.

Saldiriya gelince;
İnaniyorum ki bunlari yapanlarin yaslari 20yi asmamis, daha velet denilebilecek seviyede. Yapabildikleri ise 3-5 oyundan ibaret. 8 yildir yazilim isi ile ugrasiyorum ama su son 2 yil icerisinde Turkiyede webmaster`ligin suyunu cikardilar hatta bokunu cikardilar. Adam gibi herkes bir pay katsa birisi cikipta 10 dakikasini ayirip hic birsey bilmesede <html>yazi</body> diyebilse neler olur neler. Ama yok illa zarar. Neyse..

Tekrardan tesekkurler ve kolay gelsin.
<html>yazi</body> demek hiçbirşeyden anlamıyorum ben demek vah vah vah gülüm.
(2009-03-01, 09:42 PM)Tickhi Wrote: [ -> ]<html>yazi</body> demek hiçbirşeyden anlamıyorum ben demek vah vah vah gülüm.

Gerizekali Tickhi sende kafa olsaydi yazdigim cumlenin mantigini dusunur ondan sonra cevap verirdin! Ayrica Adam gibi adam olsan Mybb 1.4.4 Turkish Pack - Mybbdestek.com support again / Post Reply bu konu altinda tek bir cumleyi birak kelime dahi yazmazdin. Sana diyecek sozum yok sen ve senin gibi dallamalar Turkiye`de webmastirligin bokunu cidden cikardi. Seninle burada tartismak istemiyorum sana her turlu her sekilde kodlamayla olsun lafla olsun koyarim. Onun icin gerzeklik etme isini yap.
thank you themem
MyBB Destek - MyBB Türkçe DEstek Sitesi mybbb ilk başladığım yer çalışma için teşekkürler...
(2009-03-03, 06:24 PM)Ajan Wrote: [ -> ]
(2009-03-01, 09:42 PM)Tickhi Wrote: [ -> ]<html>yazi</body> demek hiçbirşeyden anlamıyorum ben demek vah vah vah gülüm.

Gerizekali Tickhi sende kafa olsaydi yazdigim cumlenin mantigini dusunur ondan sonra cevap verirdin! Ayrica Adam gibi adam olsan Mybb 1.4.4 Turkish Pack - Mybbdestek.com support again / Post Reply bu konu altinda tek bir cumleyi birak kelime dahi yazmazdin. Sana diyecek sozum yok sen ve senin gibi dallamalar Turkiye`de webmastirligin bokunu cidden cikardi. Seninle burada tartismak istemiyorum sana her turlu her sekilde kodlamayla olsun lafla olsun koyarim. Onun icin gerzeklik etme isini yap.

Arkadaşlar Böyle Davranak DAha Çok Türkiye'deki MyBB Rezil Ediyorsunuz Diğer Ülkelerdeki mybb kullanılarının bizi daha iyi tanıması için böyle tartışmalra girmeyelim lütfen sizden rica ediyorum..
Bence bunları burda tartışmak yersiz.Yöneticilerden rica edelim Türkçe çeviri için Internationalization odasına bir alt forum açsınlar,themem de mod olarak atansın,böylece Türkiye'deki binlerce mybb kullanıcısı da kendi odasında her türlü konuyu rahatça tartışabilir.Tabii ki bu şahsi görüşüm..

Saygılarımla..
(2009-07-14, 11:09 PM)s_p_e_e_d Wrote: [ -> ]Bence bunları burda tartışmak yersiz.Yöneticilerden rica edelim Türkçe çeviri için Internationalization odasına bir alt forum açsınlar,themem de mod olarak atansın,böylece Türkiye'deki binlerce mybb kullanıcısı da kendi odasında her türlü konuyu rahatça tartışabilir.Tabii ki bu şahsi görüşüm..

Saygılarımla..
Aynen katılıyorum!
(2009-07-14, 11:09 PM)s_p_e_e_d Wrote: [ -> ]Bence bunları burda tartışmak yersiz.Yöneticilerden rica edelim Türkçe çeviri için Internationalization odasına bir alt forum açsınlar,themem de mod olarak atansın,böylece Türkiye'deki binlerce mybb kullanıcısı da kendi odasında her türlü konuyu rahatça tartışabilir.Tabii ki bu şahsi görüşüm..

Saygılarımla..

Haklisin arkadasim, ama gelde dallamaya laf anlat. Hersey bitmis benim soyledigim taglara kafayi takmis. Vah gulum vah.

Sozun bittigi yerdir.
(2009-07-27, 02:35 PM)Ajan Wrote: [ -> ]

Saygılarımla..

Haklisin arkadasim, ama gelde dallamaya laf anlat. Hersey bitmis benim soyledigim taglara kafayi takmis. Vah gulum vah.

Sozun bittigi yerdir.

Arkadaşlar Buralarda Fazla Tartışma Ortamı Yaratmak Yersiz Alt Forumumuzun Açılırsa İnşallah Orda Her Türlü Konuyu Rahatça Tartışırız...
Thanx...(:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9