MyBB Community Forums

Full Version: Mybb 1.8.x Turkish Pack - Mybb Tam Sürüm Türkçe Paket
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
@ s_p_e_e_d ve @ AlisanTr

Terbiyesizliğin lüzümu yok sanırım. Gidin kendi işlerinizle uğraşın. Tam sürüm paket yayınları için açtığım konuyu baltalamak ne mantıktır. Sunucu değiştirirken SQL ile ilgili problemlerden dolayı siteye girilemiyordu ve açıklamamızı yapmışız.

Merak etmeyin boş durmuyoruz, yeni çalışmalarımız devam ediyor. Yeni temamız daha hızlı ve stabil olacaktır.
Arada yaşanan kesintilerden ötürü üyelerimizden özür dileriz. Kesintilerin nedeni bazı gereksiz kişilerden alınan saldırılardır. Hızlı dediğiniz sitelerde aynı saldırılara maruz kalınca garanti veriyorum sizde aynı kesinti ve hataları yaşarsınız !

Bu konuya daha çok cevap yazmayın. Yoksa uyarı yapmak zorunda kalacağım !
(2009-12-31, 12:49 PM)AlisanTr Wrote: [ -> ]bencede katılıyorum EMO Destekte bu gibi sorunlar oluyor.Tavsiyem www.turkmybb.com Yeni Ama Ordan Daha Kaliteli Olduğuna İnanıyorum...

Dinime küfreden müslüman olsa...

[Image: 97nn7r.png]
(2010-01-02, 11:33 PM)s_p_e_e_d Wrote: [ -> ]@themem

Henüz piyasada olmayan bir sistemin eklentilerini paylaşmaya çalışan dahiyane varlık Big Grin
gidip olmayan çeviri paketiniz ile ilgilenip,olmayan bir sistemin eklentilerini yayınlamakla uğraş ve eline hiç bişey geçemesin...sözde mybb seo yaptığını söyleyipte mybb kelimesinde piyasada olama..ama kendi çöplüğünde öt sadece Wink
(2010-01-02, 11:56 PM)STR Wrote: [ -> ]

Henüz piyasada olmayan bir sistemin eklentilerini paylaşmaya çalışan dahiyane varlık Big Grin
gidip olmayan çeviri paketiniz ile ilgilenip,olmayan bir sistemin eklentilerini yayınlamakla uğraş ve eline hiç bişey geçemesin...sözde mybb seo yaptığını söyleyipte mybb kelimesinde piyasada olama..ama kendi çöplüğünde öt sadece Wink

(2010-01-23, 01:33 AM)s_p_e_e_d Wrote: [ -> ]
(2010-01-02, 11:56 PM)STR Wrote: [ -> ]

please add here which plugins shared by me .. i wonder my plugins ??

However ;
your personel message leapt out.. Mybb.Name.Tr - Alexa 25k =) What is it ? Is it a joke ?

I explained name.tr domain's status at this topic, please visit and learn the truths !
http://www.mybbseo.net/alexa-ve-name-tr-...t-163.html

If you got a problem you should solve it in privacy! Stop talking on this thread like this!

Sorununuz varsa kendi aranızda çözüm bulmaya çalışın. Bu konu içinde böyle konuşmalar olsun istemiyoruz.
(2010-01-01, 10:54 PM)Gang$ta Wrote: [ -> ]
(2009-12-31, 12:49 PM)AlisanTr Wrote: [ -> ]bencede katılıyorum EMO Destekte bu gibi sorunlar oluyor.Tavsiyem www.turkmybb.com Yeni Ama Ordan Daha Kaliteli Olduğuna İnanıyorum...

Dinime küfreden müslüman olsa...

arkdaşım sen ona baktığın zamanda biz sitenin veritabanını siliyorduk yedek alıp yeni bir tasarıma başlıycaz ama sizinki kişiler bizim sitemizi takip ettiğiniz için her an görebiliyorsunuz merak etme yakında tekrar gelicek o zamanda forumumuzda takılmaya devam edersin Big Grin
Senin ne söylediğin değil,Alexa nın ne söylediği önemlidir kolpacık...
Alexa "biz name.tr domainleri desteklemiyoruz" demiyor...öyle bir açıklama alexa dan hiç gelmedi? Alexa name.tr domainleri bünyesine katamayacak kadar başarısız değil emin ol kolpacık.
Cevap veremeyecek kadar ezik düştüğün noktalarda konuyu çevirerek çevir kazı yanmasın yapabileceğini sanıyorsun..Ama rezillikleriniz dur durak bilmiyor ki.

Ayrıca bak ne yazdım size ithafen : http://mybb.name.tr/makaleler/cagin-geri...hafen.html

sende bunu okurda adam olursun belki artık...e artık ol yani,adam ol artık kolpacık Smile
Mybbseo diye birşey yoktur arkadaşlar..Seo uygulamaları bütün web sitelerini ilgilendiren bir konudur. Sitemap.xml, link ekleme, özgün içerik gibi konular sadece mybb için geçerli değil. mybb nin ismini kullanarak site açmışlar sadece..
Dikkat ederseniz seo biliyoruz diyen bu kişiler google 'da başarısızlar.. Bunlar her projeyi eline yüzüne bulaştıran bi baltaya sap olamamış işe yaramaz insanlar..
Anca bu işe yeni başlayanlara biz seo yapıyoruz hemde mybb seosuu! deyip kandırırlar..

Birisi daha var çok gülüyorum ona. mybbtema.net diye bi sitesi var.. blackinci ve rockun un temalarını editliyor sadece...
Bunlar işte Mybb nin çöp siteleri arkadaşlar...

MybbTürkiye.com a hiç gelmiyorum zaten.. Kingwolf (ozan) site battı artık bundan bişey olmaz officialdande ağzımızınn payını aldık bari siteyi Tickhi ye veriyimde oyalansın çocuk, vakit geçirsin diye verdi.
(2010-01-25, 02:28 PM)Dedektif Wrote: [ -> ]Mybbseo diye birşey yoktur arkadaşlar..Seo uygulamaları bütün web sitelerini ilgilendiren bir konudur. Sitemap.xml, link ekleme, özgün içerik gibi konular sadece mybb için geçerli değil. mybb nin ismini kullanarak site açmışlar sadece..
Dikkat ederseniz seo biliyoruz diyen bu kişiler google 'da başarısızlar.. Bunlar her projeyi eline yüzüne bulaştıran bi baltaya sap olamamış işe yaramaz insanlar..
Anca bu işe yeni başlayanlara biz seo yapıyoruz hemde mybb seosuu! deyip kandırırlar..

Birisi daha var çok gülüyorum ona. mybbtema.net diye bi sitesi var.. blackinci ve rockun un temalarını editliyor sadece...
Bunlar işte Mybb nin çöp siteleri arkadaşlar...

MybbTürkiye.com a hiç gelmiyorum zaten.. Kingwolf (ozan) site battı artık bundan bişey olmaz officialdande ağzımızınn payını aldık bari siteyi Tickhi ye veriyimde oyalansın çocuk, vakit geçirsin diye verdi.

Konuyu toparlamaya çalıştıkça birileri gelip kızıştırmasın konuyu şimdi de sinanın ekibinden biri gelip atar-tutar yapıcak. Konuyu dağıtma lütfen. konunun amacı çeviriyi duyurmak başka şeyler değil, kişisel görüşler burdan değil özelden paylaşılsın.
Konu yeterince dağılmış zaten. Benden önceki mesajlara bakarak görebilirsin.

Benim hiç kimseyle kişisel problemim yok. Sinan'ın ekibi gelse ne yazar. Ben eleştirimi yaptım.
Hiç kimseye hakaretde etmedim dikkat edersen.. kolpa vs gibi..
Yapıcı eleştiriler sorun teşkil etmez hiç kimse için...
(2010-01-23, 08:21 PM)AlisanTr Wrote: [ -> ]arkdaşım sen ona baktığın zamanda biz sitenin veritabanını siliyorduk yedek alıp yeni bir tasarıma başlıycaz ama sizinki kişiler bizim sitemizi takip ettiğiniz için her an görebiliyorsunuz merak etme yakında tekrar gelicek o zamanda forumumuzda takılmaya devam edersin Big Grin

Tabii canıııım hiç işim gücüm yok oturdum sizin saçmalıklarınızı izliyorum Rolleyes Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9