MyBB Community Forums

Full Version: MyBB.Com.TR - MyBB 1.8.x Official Turkish Pack
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Good support, full support.
mybb.com.tr

Teşekkürler xpserkan.
[Image: tr.png]
Arkadaşlar diyecek bir şey bırakmamış Smile
Thanks for the support and translation XpSerkan.. I have looked at ur TR package and found it too usefull.. if you can add here screenshots that will be more explicative.. and the last i say congratulations...
English:

Mybb.Com.Tr of the Turkey No wonder she is the Best MyBB Forum

Turkish:

Mybb.Com.Tr'nin Türkiye'nin En İyi MyBB Forumu Olduğuna Hiç Şüphem Yok
Teşekkürler... Güzel paket.
[Image: ing.png] I thank everyone for nice comments.
We continue to support with all our momentum.
Thanks MyBB, Thanks Turkey.

[Image: tr.png] Herkese güzel yorumlarından dolayı teşekkür ediyorum.
Tüm hızımız ile destek vermeye devam ediyoruz.

Teşekkürler MyBB, Teşekkürler Türkiye.
Her anlamda tam destek verdiğiniz için ve bu güzel organizasyonu kurduğunuz için sizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum Serkan bey. Smile
[Image: tr.png]Türkiyedeki Mybb Kullanıcılarının Büyük Sempatisini Kazanan ve Verdiği Kaliteli Hizmet İle Hızla Büyüyen Mybbcom.tr ye Teşekkürlerimizi Sunuyoruz Onları İle Mybb Güzel ve Dahada Güzel Olacak

[Image: ing.png]Turkey and winning the sympathy of His Great Quality Service With MyBB Users Growing Rapidly With Mybbcom.tr MyBB Fine and nearer to them would like to thank Will Be Fine

MyBB.Com.tr is best supporter of mybb thank you Smile

MyBB'nin en iyi destekcisi mybb.com.tr Teşekkür ederiz Smile
Mybbgrup.com ile yola çıktığında önünde çok büyük hedeflerin vardı. Büyük ve aşılması kolay olmayan hedefler. hiçbir şeyin göründüğünden daha zor olmadığını bize gösterdin. Bizim gözümüzde büyüttüğümüz hedefleri sen bütün olumsuzluklara rağmen aştın neredeyse. En iyi olma yolunda ilerleyen en iyi MyBB destek ekibisin. Başarılarının devamını diliyorum...
Pages: 1 2 3 4 5 6