MyBB Community Forums

Full Version: Czech Translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(2011-04-10, 06:31 PM)Prtik Wrote: [ -> ]Opravdu. Zkus si přidat nějakou skupinu jako moderátora fóra.
S překladem to zahlásí, že skupina nebyla nalezena.
Při ponechání anglického originálu to funguje.
Díky. Zajímavé.
Otestoval jsem to a nepodařilo se mi tu chybu napodobit.
(Možná proto, že moderátoři u mě nesmí vytvářet skupiny. A u admina to normálně prošlo.)
Mohl bys, prosím, publikovat přesnější postup, která vede k chybové hlášce?

Nejde o moderátory, ale o nastavení skupiny, která bude moderátorem určitého fóra.

Postup:
Administrace >> Forums & Posts >> Options (vpravo u nějakého fóra) >> Moderators >> Add a usergroup as Moderators
Zkus vyplnit nějakou skupinu. Je jedno jakou.
(2011-04-11, 10:06 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Nejde o moderátory, ale o nastavení skupiny, která bude moderátorem určitého fóra.

Postup:
Administrace >> Forums & Posts >> Options (vpravo u nějakého fóra) >> Moderators >> Add a usergroup as Moderators
Zkus vyplnit nějakou skupinu. Je jedno jakou.

Ano, potvrzuji.
Opravuji to s poznámkou, že se jedná o MyBB bug. Pravděpodobně někde v management.php, který místo administrátorského forum_management.lang.php bere xmlhttp.lang.php. V obou se nacházejí dotyčné řetězce.). Budu to reportovat do překladatelského fóra.

Moc díky!

Čau, taky jsem to zkusil napodobit a chyba stejná.
Tak jsem to eskaloval do uzavřeného překladatelského fóra.
Zrovna tak, jako Prtikem odhalené "normálně nepřeložitelné" javascriptové hlášky v captcha.js, controls.js, inline_edit.js, post.js, rating.js, thread.js, usercp.js, validator.js (ohlášeno 12-19-2010).

Uvidíme.

Nedělejme si však iluze. Jedno slovo vlny aktivit asi nezvedne.
(2011-04-11, 08:30 PM)MarHaj Wrote: [ -> ]Tak jsem to eskaloval do uzavřeného překladatelského fóra.
Zrovna tak, jako Prtikem odhalené "normálně nepřeložitelné" javascriptové hlášky v captcha.js, controls.js, inline_edit.js, post.js, rating.js, thread.js, usercp.js, validator.js (ohlášeno 12-19-2010).

Uvidíme.

Nedělejme si však iluze. Jedno slovo vlny aktivit asi nezvedne.

Tak asi bude to problém u všech jazyků a překladů, ne?


Z trošku jiného soudku ještě, když už jsi v tom překladu.

Prosím tě jako Mistra překladu, hoď očko tady na ty složky. Ještě jsem se k tomu nedostal, jedná se o ty tlačítka Blush

Je to v příloze.
(2011-04-12, 10:52 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]a) Tak asi bude to problém u všech jazyků a překladů, ne?

b)... hoď očko tady na ty složky. Ještě jsem se k tomu nedostal, jedná se o ty tlačítka...

ad a) ano, myslím že by to mělo platit pro všechny jazyky

ad b) Já už ani nevím, jak jsem k tomu došel, ale struktura "themes", která mi funguje, je viz obrázek (bb je fórum samo):
[attachment=22258]

Takže do svého nového tématu, navrážej ta česká tlačítka (odpovídající tématu) do složky czech, která je hned pod codebuttons.
Doporučuji tam vrazit i ta, která se nepřekládají. Jako např. bottom.gif, closed.gif, right.gif, top.gif.

Tak. Sice jsem odpověděl, ale opravdu nevím, zda je to to, nač ses (ne) tázal. Jenom jsme hodil očko a nějak mi neseděla ta struktura.

A mimochodem: ty anglické gify. Není k nim náhodou nějaký vektorový, nebo vrstvový zdroj? Takhle by se to dost těžko překládalo...



Já tam tu složku "themes" nemám, mám to nainstalovaný do složky "image" (aspoň tak jsem to pochopil z návodu pro instalaci témat, je mám tam nainstalovaných víc témat, všude byl postup stejný).

např. tady z toho (jen to nejdůležitější):
Pro instalaci:
1) Upload / images / složku a veškerý jeho obsah do vašeho kořenového adresáře.
2) Nainstalujte. XML soubor ve správním ovládacího panelu.
(po překladu)

Chápu to tak, že "image" nahraješ do "image", bez zakládání složky "themes".

V příloze je prt-sc složek (strom), ta složka "image" je klasicky umístěná v MyBB - na tvém obrázku složka BB. Taky přikládám .txt dokument z tématu, je to info k instalaci.

Jinak ty gify, jsem nenašel, není nic ani v samotném tématu, bude si o ně stačit asi jen napsat, viz info co je v tématu. Teď mi de hlavně o to rozchodit tam třeba i EN složky, tak je vyměním, až to pude (ať se nedělám s něčím nadarmo).

(2011-04-08, 07:27 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám další drobnou opravu, která způsobuje, že nelze zadat celou skupinu pro moderování viz. Group as moderator:
xmlhttp.lang.php
$l['usergroup'] = "Usergroup";

(2011-04-11, 08:30 PM)MarHaj Wrote: [ -> ]Tak jsem to eskaloval do uzavřeného překladatelského fóra.
Uvidíme.
Nedělejme si však iluze. Jedno slovo vlny aktivit asi nezvedne.

Světe div se!
Problém byl vyřešen.
A dokonce již před třemi měsíci!

V MyBB 1.6.3 už by to mělo být dobré 5309.

Do té doby posílám opravený soubor. Viz příloha
(2011-04-12, 05:39 PM).DrAkE Wrote: [ -> ]Chápu to tak, že "image" nahraješ do "image", bez zakládání složky "themes".

No, já nevím...
Mrknu na to, promyslím, odzkouším, ozvu se.
Ok, budu jen rád.

Jinak ta oprava jede rovnou do:
Cesta: MyBB>>inc>>languages>>czech
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19