MyBB Community Forums

Full Version: Czech Translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Čau,
předem dík za překlad, je to SUPER :-)

... ale měl bych jeden dotázek, ten překlad je i na admin menu nebo jen pro uživatelskou část fóra?

Teda aspoň mě to nejde přenastavit v Global Control Panelu

Zatím
(2011-03-21, 07:59 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]... ale měl bych jeden dotázek, ten překlad je i na admin menu nebo jen pro uživatelskou část fóra?
Teda aspoň mě to nejde přenastavit v Global Control Panelu
Admin není přeložen, jen uživatelská část.
Do Adminu jsem se ani nepustil.
Důvody? Zatím to nikdo (kromě tebe) nechtěl. Zřejmě proto (usuzuji podle sebe), že veškeré návody na administraci jsou v Angličtině.

(2011-03-21, 04:31 PM)MarHaj Wrote: [ -> ]
(2011-03-21, 07:59 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]... ale měl bych jeden dotázek, ten překlad je i na admin menu nebo jen pro uživatelskou část fóra?
Teda aspoň mě to nejde přenastavit v Global Control Panelu
Admin není přeložen, jen uživatelská část.
Do Adminu jsem se ani nepustil.
Důvody? Zatím to nikdo (kromě tebe) nechtěl. Zřejmě proto (usuzuji podle sebe), že veškeré návody na administraci jsou v Angličtině.

To máš recht, jen že jsem si všiml.

Jinak super práce, to se musí nechat, docela si se s tím vypiplal Rolleyes

:-)


Zatím
(2011-03-21, 09:32 PM).DrAkE Wrote: [ -> ]...Jinak super práce, to se musí nechat, docela si se s tím vypiplal...

Díky.
Po třech letech upřesňování terminologie a odhalování chyb z původního překladu (který zabral jenom pár týdnů), to již začíná vypadá k světu. Zejména díky uživateli Prtik tohoto fóra, který odhalil to, k čemu jsem byl totálně slepým.
(2011-03-22, 08:40 AM)MarHaj Wrote: [ -> ]
(2011-03-21, 09:32 PM).DrAkE Wrote: [ -> ]...Jinak super práce, to se musí nechat, docela si se s tím vypiplal...

Díky.
Po třech letech upřesňování terminologie a odhalování chyb z původního překladu (který zabral jenom pár týdnů), to již začíná vypadá k světu. Zejména díky uživateli Prtik tohoto fóra, který odhalil to, k čemu jsem byl totálně slepým.

Za málo prosím tě.
Za dobře odvedenou práci, je to to nejen slušnost poděkovat a pochvala je jen aspoň to málo co třeba potěší? Wink
Každopádně Prtik na tom má svůj díl odvedené práce taky, ty oči všude se leckdy hodí. Člověk jak dělá něco furt dokola a dokola, tak už pak ty drobnosti nevidí a lehce je přehlídne.

Každopádně chci časem (jak na to přijde chvilka) vložít do našeho nového fóra, taky i na naše stránky přímo pár rad a odkazů, jak na instalaci tohoto fóra.

Proto bych tě chtěl touto cestou požádat o svolení k vložení downloads tvého počeštění, do našeho fóra a na naše stránky.

Je už tam teda vložen globální odkaz sem na toto fórum ale pro ulehčení při hledání pro naše návštěvníky, bych to tam rád pověsil.

Dej vědět zda mi to posvětíš anebo ne?

Můžeš se i přidat a vložit ho tam osobně, budu jen rád.
(2011-03-22, 10:07 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]Proto bych tě chtěl touto cestou požádat o svolení k vložení downloads tvého počeštění, do našeho fóra a na naše stránky.

Je už tam teda vložen globální odkaz sem na toto fórum ale pro ulehčení při hledání pro naše návštěvníky, bych to tam rád pověsil.

Dej vědět zda mi to posvětíš anebo ne?

Můžeš se i přidat a vložit ho tam osobně, budu jen rád.

Jak říkají Angličané: Approved

Jasně že Ano (a díky, že se ptáš, i když legislativně vzato ani nemusíš).

A dokonce budu rád, když to bude vědět více lidí z ČR. MyBB stojí za to. Mnohým (třeba mě), vyhovuje lépe, než asi nejpoužívanější phpBB. A více uživatelů znamená co? Lepší pocit z toho, že překlad je k užitku více než deseti lidem na světě. (Pozn. kdysi jsem taky dělal nějakou globální opensource čudlu, a tam jsem dosáhl 250.000 stažení. Ten pocit z toho je fakt docela dobrý.)

Takže, doktore AkE směle do toho!


(2011-03-22, 11:49 AM)MarHaj Wrote: [ -> ]
(2011-03-22, 10:07 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]Proto bych tě chtěl touto cestou požádat o svolení k vložení downloads tvého počeštění, do našeho fóra a na naše stránky.

Je už tam teda vložen globální odkaz sem na toto fórum ale pro ulehčení při hledání pro naše návštěvníky, bych to tam rád pověsil.

Dej vědět zda mi to posvětíš anebo ne?

Můžeš se i přidat a vložit ho tam osobně, budu jen rád.

Jak říkají Angličané: Approved

Jasně že Ano (a díky, že se ptáš, i když legislativně vzato ani nemusíš).

A dokonce budu rád, když to bude vědět více lidí z ČR. MyBB stojí za to. Mnohým (třeba mě), vyhovuje lépe, než asi nejpoužívanější phpBB. A více uživatelů znamená co? Lepší pocit z toho, že překlad je k užitku více než deseti lidem na světě. (Pozn. kdysi jsem taky dělal nějakou globální opensource čudlu, a tam jsem dosáhl 250.000 stažení. Ten pocit z toho je fakt docela dobrý.)

Takže, doktore AkE směle do toho!


Ptám se asi že jsem ze starší školy? a nebo se mi líp spí? Smile

Každo dík za posvěcení!

Každopádně lepší pocit je to asi jasně Huh Big Grin a ohledně toho více a nebo méně? Osobně když mám na výběr ze dvou podobných produktů (dá se říci stejných), volím převážně ten co je méně rozšířený.

Posílám další drobnou opravu, která způsobuje, že nelze zadat celou skupinu pro moderování viz. Group as moderator:

xmlhttp.lang.php
$l['usergroup'] = "Usergroup";

BTW: Ono to moderování po nastavení skupiny stejně nefunguje. Sad

EDIT:
Přišel jsem na zajímavou věc:
Člen skupiny Moderators musí mít natvrdo přidělené jedno fórum k moderování.
Pak stačí nastavit pro další fóra jen skupinu a toto nastavení je dedičné i pro ostatní podfóra.
Jinak jsou s tím problémy viz. Moderators For Parent Forum extend to all Child Forums?
(2011-04-08, 07:27 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám další drobnou opravu, která způsobuje, že nelze zadat celou skupinu pro moderování viz. Group as moderator:

xmlhttp.lang.php
$l['usergroup'] = "Usergroup";

...

Opravdu? Opravdu je třeba ponechat přeložený název bez překladu?
Opravdu. Zkus si přidat nějakou skupinu jako moderátora fóra.
S překladem to zahlásí, že skupina nebyla nalezena.
Při ponechání anglického originálu to funguje.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19