MyBB Community Forums

Full Version: Czech Translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Velmi dobrý překlad, děkuji. Možná dělám něco špatně, ale chybové hlášky nejsou utf, ale latin-2

[Image: czech.png]

Vše ostatní je utf.

Lanny
Lanny,
Vy děláte všechno dobře, já však ne.

V příloze naleznete záplatu, která opravuje špatné kódování u souborů
- messages.lang.php
- warnings.lang.php

V záplatě jsou soubory se správným kódováním. Nahrajte je na server a přepište s nimi stávající chybně kódované soubory.

A moc děkuji za upozornění na tuto chybu!!!
Děkuji za bleskovou opravu, už to pracuje.
Zdravím, dnes byla uvolněna MyBB verze 1.6 beta: http://community.mybb.com/forum-124.html
Začal jsem pomalu (a jistě) dělat překlad. Naštěstí není moc změn. Takže Čeština 1.6 bude s uvolněním ostré verze určitě k dispozici.

V 1.4 jsme nepřekládal admin rozhraní. Byl by o to nějaký výraznější zájem? Tak alespoň dvacítka lidí?
You will find initial Czech translation for MyBB 1.600 beta in the attachment.
Admin language is not translated.

V příloze naleznete Český překlad pro MyBB 1.600 beta.
Admin není přeložen.

Vím, že nevyvolám záplavu odezev, ale přesto: najde se nějaká dobrá duše a upozorní mě na případné chyby, které mi při testování unikly? Díky!

P.S.: MyBB 1.6 really shines (in my short opinion).
Czech translation ver. 1 for MyBB 1.4.13 can be found in the attachment.

Admin (backend) part although included is not translated.

Changes from previous release:
* correction of messages.lang.php encoding
* correction of warnings.lang.php encoding
* several small typing mistakes have been edited
(2010-05-21, 11:51 AM)MarHaj Wrote: [ -> ]V příloze naleznete Český překlad pro MyBB 1.600 beta.
Admin není přeložen.

Vím, že nevyvolám záplavu odezev, ale přesto: najde se nějaká dobrá duše a upozorní mě na případné chyby, které mi při testování unikly? Díky!

Kdy bude k dispozici čeština na finální verzi?
Pokud na nějakou nesrovnalost narazím, určitě se ozvu.
You will find Czech language pack ver. 1 for final MyBB 1.600 in the attachment.

Please upgrade from previous beta language pack since there are over hundred, although mainly minor and cosmetic, changes there.

I hope you will enjoy the new MyBB and Czech translation as well!
------
V příloze naleznete český jazykový balíček ver. 1 pro finální MyBB 1.600.

Prosím proveďte upgrade z bety balíčku, protože bylo provedeno přes stovku, byť i malých a kosmetických, změn.

Doufám, že si užijte nové MyBB a jeho český překlad!
------

Czech Language is very tough for language translation. So as per my review you can use online language translation services for Czech language translation and also you can get many benefit from that language translation services.
MarHaj: Poslal jsem ti PM s pár opravami.
(2010-08-30, 08:27 AM)Prtik Wrote: [ -> ]MarHaj: Poslal jsem ti PM s pár opravami.
Velmi, VELMI děkuji.
Hned na to mrknu ...


Before the new release is out I am attaching files fixing several bugs and terminology that appeared in lang_czech_1_for_MyBB_1.600.zip:
- calendar.lang.php
- global.lang.php
- private.lang.php


Installation: just replace old files by the new ones.

P.S.: thanks to Prtik who has found them and fixed them.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19