MyBB Community Forums

Full Version: Czech Translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(2011-12-21, 09:06 PM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám další drobnou opravu – překlep: pokoučité => pokoušíte

messages.lang.php
$1['error_nopermission_user_3'] = "Ke shlédnutí této stránky nemáte oprávnění. Třeba se pokoušíte shlédnout něco, co byste neměl(a)? Podívejte se na pravidla bulletin boardu, zda k této akci máte oprávnění.";

Děkuji, opraveno v SVN.

Zatím opravy kumuluji, až jich bude více, pošlu celkový upgrade.

Přeji ti, Prtiku, hezké vánoce a úspěšný a šťastný celá rok 2012.

A Vám ostatním, samozřejmě, také!!!
Posílám pravopisnou opravu Vyhledat všechny témata

member.lang.php
$l['find_threads'] = "Vyhledat všechna témata";
(2012-02-15, 07:32 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám pravopisnou opravu Vyhledat všechny témata

member.lang.php
$l['find_threads'] = "Vyhledat všechna témata";

Díky, opravil jsem v SVN.

Od posledního release 26.11.2011 pro MyBB 1.6.5 byly opraveny (díky Prtikovi) čtyři pravopisné chyby a kvůli MyBB update na 1.6.6 změněn jeden soubor (user_group_promotions.lang.php) v nepřeloženém adminu.

Nedomnívám se tedy, že je potřeba publikovat zcela updatovanou verzi češtiny pro MyBB 1.6.6. Nebo má někdo jiný názor?
Já ne, já to mám aktuální :-)
Český jazykový balíček pro MyBB 1.6.7
Změny v adminu i frontendu v souladu s AJ verzí + oprava překlepu (díky Prtikovi)

Czech language pack for MyBB 1.6.7
Posílám pravopisnou opravu Nzní budete přesměrování do kalendáře.

calendar.lang.php
$l['redirect_eventadded_moderation'] = "Událost byla úspěšně přidána, avšak před jejím zveřejněním musí být ještě schválena moderátorem.<br />Nyní budete přesměrováni do kalendáře.";
(2012-04-04, 10:45 PM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám pravopisnou opravu Nzní budete přesměrování do kalendáře.

Ježíš díky! Tahle chyba se táhne, jak jsem zjistil, již od roku 2008. Udělal jsem jí při přechodu překladu MyBB 1.2 na 1.4. Fenomenální, žes to zachytil!!!

Opravil jsem v SVN, zase někdy pošlu kumulativní opravu.
Chybějící dvojtečka a zdvojený string postbit_reputation

global.lang.php
$l['postbit_reputation'] = "Hodnocení:";
$l['postbit_reputation_add'] = "Přidat uživateli hodnocení:";
(2012-05-29, 06:26 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Chybějící dvojtečka a zdvojený string postbit_reputation

global.lang.php
$l['postbit_reputation'] = "Hodnocení:";
$l['postbit_reputation_add'] = "Přidat uživateli hodnocení:";

Díky.

Měl jsem pár dnů zdravotní potíže, jsem zpět, jdu na to.
Dám to dohromady s MyBB 1608, zítra jí vystavím ke stahování.

Český jazykový balíček pro MyBB 1.6.8
Změny v admin i frontend souborech v souladu s AJ verzí + oprava dvou chyb (zase díky Prtikovi!!!)

Czech language pack for MyBB 1.6.8
Neshoduje se sice s anglickým originálem, ale byl tam špatný parametr type=public a type=private.

calendar.lang.php
$l['no_events'] = "Tento den nemá přiřazenou žádnou událost.<p>Pro vytvoření události na tento den buď klikněte na '<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={1}&amp;day={2}&amp;month={3}&amp;year={4}">Přidat veřejnou událost</a>', nebo na '<a href="calendar.php?action=addevent&amp;private=1&amp;calendar={1}&amp;day={2}&amp;month={3}&amp;year={4}">Přidat soukromou událost</a>'.</p>";


A ještě doporučuji nahradit template Calendar Templates > calendar_addeventlink

<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}">{$lang->add_public_event}</a> | <a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;private=1">{$lang->add_private_event}</a>

za

<a href="calendar.php?action=addevent&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;day={$mybb->input['day']}&amp;month={$mybb->input['month']}&amp;year={$mybb->input['year']}">{$lang->add_public_event}</a> | <a href="calendar.php?action=addevent&amp;private=1&amp;calendar={$calendar['cid']}&amp;day={$mybb->input['day']}&amp;month={$mybb->input['month']}&amp;year={$mybb->input['year']}">{$lang->add_private_event}</a>
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19