MyBB Community Forums

Full Version: Czech Translation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Téma mám umístěné jako .DrAkE.
V root/images mám XML soubor a složku s názvem tématu.
(2011-04-15, 06:24 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Téma mám umístěné jako .DrAkE.
V root/images mám XML soubor a složku s názvem tématu.

Už jsme to s MarHajem rozchodily a běží mi to.

Dám sem návod pro ostatní, když by se s tím někdo taky pral.
Řešení mého problému s počeštěním tlačítek.
(texty jsou v tématu česky po instalaci standardního českého překladu)

Téma mám umístěny dle instrukcí ze samotného tématu ve složce "image".

cesta: root>>image>>téma (to co jsem instaloval)

Pak jsem ho pomocí souboru XML (umístěný v tématu) aktivoval z admin rozhraní.
V admin rozhraní jsem nastavil základní jazyk na CZ.
(standardní postup)

Téma běží OK, texty jsou česky ale tlačítka se nezobrazují.


Aby to téma bylo počeštěný vč. tlačítek, musel jsem do tématu umístit upravenou složku "czech" (na stejnou úroveň jako je v tématu umístěná složka "english" - u toho mého tématu je tam ještě složka "style").

Ta složka "czech" obsahuje tlačítka s českým překladem (designově stejný jako v té složce "english" v daném téma, jen musí být ty tlačítka upravený s českými popisky) ale navíc musí ta složka "czech" obsahovat soubor "index" (ta složka "czech" vypadá podobně jako je v samotném počešťovacím balíčku - cesta když je počeštění nainstalované: root>>image>>czech).


Poznámka:
Zatím teda nemám ty tlačítka počeštěný, mám tam danou EN verzi (to když by se šel někdo podívat) ale už tam nemám v CZ prostředí prázdná tlačítka.
(2011-04-15, 12:53 PM).DrAkE Wrote: [ -> ]Poznámka:
Zatím teda nemám ty tlačítka počeštěný, mám tam danou EN verzi (to když by se šel někdo podívat) ale už tam nemám v CZ prostředí prázdná tlačítka.

Zkus napsat vývojáři, šablony, zda by ti neposlal psd soubory s tlačítkama.
Slib mu, že mu pak překlad pošleš.
Pro obě strany to bude super. Pro tebe je upravování textů v gifu něco, jako noční můrou, párkrát už jsem to dělal. Pro ně je to výhoda, že mohou nabídnout jazykovou mutaci.

Zkus to.

(2011-04-15, 05:03 PM)MarHaj Wrote: [ -> ]
(2011-04-15, 12:53 PM).DrAkE Wrote: [ -> ]Poznámka:
Zatím teda nemám ty tlačítka počeštěný, mám tam danou EN verzi (to když by se šel někdo podívat) ale už tam nemám v CZ prostředí prázdná tlačítka.

Zkus napsat vývojáři, šablony, zda by ti neposlal psd soubory s tlačítkama.
Slib mu, že mu pak překlad pošleš.
Pro obě strany to bude super. Pro tebe je upravování textů v gifu něco, jako noční můrou, párkrát už jsem to dělal. Pro ně je to výhoda, že mohou nabídnout jazykovou mutaci.

Zkus to.
Jj, stalo se už ale zatím jsem dostal odpověď že musím počkat, hodně práce a málo času.
Makaj teď na nové řadě šablon, tak musíme vydržet, dokonce dočasně vypnul i webky (poslední zpráva z 20.04.11).

Konečně už mu ale visí nový web, je chlapec moc šikovný.

Písmul jsem znova, takže jen jak mi to přijde, tak se na to podívám a taky hned přepošlu (teda zda máš zájem?).
(2011-04-27, 12:39 AM).DrAkE Wrote: [ -> ]Zatím teda nemám ty tlačítka počeštěný, mám tam danou EN verzi (to když by se šel někdo podívat) ale už tam nemám v CZ prostředí prázdná tlačítka....

Ahoj,
ano, už jsem u tebe včera byl, zaregistroval se a poslal příspěvek.
Fórum vypadá, musím říci, dost hezky.
(Asi bych měl připomínky k obsahu fóra doporučení, které využívají spammeři, ale chápu, že je to věc pohledu.)

A ty grafické zdrojáky pro ono téma?
To je super, že autor neodmítl spolupráci. Práce ve vrstvách ušetří práci, ale výsledek bude o hodně lepší, než to opravovat přímo ve finálních pixelech.

(2011-04-27, 06:29 AM)MarHaj Wrote: [ -> ]A ty grafické zdrojáky pro ono téma?
To je super, že autor neodmítl spolupráci. Práce ve vrstvách ušetří práci, ale výsledek bude o hodně lepší, než to opravovat přímo ve finálních pixelech.

Ahoj,
jsem koukal a dík že si přidal příspěvek, nastavil jsem ti prozatím možnost moderování ať ti příspěvky nemusím schvalovat, teda když budeš mít chuť a čásek něco přidat. Je tam když tak Admin Categorie (vidí jí jen moderátoři a admini), tak když bude potřeba např. něco založit co ti nepůjde, nebo budeš mít nějaký nápad apod., neváhej to tam poznamenat (víc když tak tam, mám volnou doménu kde by se dalo rozjet fórum, písneme si tam, teda zda bys měl zájem, chuť a čásek).


Ohledně té graficky.
Budem muset pár dní asi ještě počkat, jak jsem koukal, tak se intenzivně maká na nových tématech, no koukni sám jak vypadají novinky pro MyBB.
Sice jedou draci o sto šest, web už jede jak už si asi vyděl ale ještě mají pár desítek témat rozdělaných a jsou na cestě do světa. Pustil se do víc redakčních open source programů a chce to prezentovat co nejdřív.

Zatím

(2011-04-13, 07:20 AM)MarHaj Wrote: [ -> ]
(2011-04-08, 07:27 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Posílám další drobnou opravu, která způsobuje, že nelze zadat celou skupinu pro moderování viz. Group as moderator:
xmlhttp.lang.php
$l['usergroup'] = "Usergroup";

(2011-04-11, 08:30 PM)MarHaj Wrote: [ -> ]Tak jsem to eskaloval do uzavřeného překladatelského fóra.
Uvidíme.
Nedělejme si však iluze. Jedno slovo vlny aktivit asi nezvedne.

Světe div se!
Problém byl vyřešen.
A dokonce již před třemi měsíci!

V MyBB 1.6.3 už by to mělo být dobré 5309.

Do té doby posílám opravený soubor. Viz příloha

Asi jsem slepý, ale stále mi to nefunguje.
(2011-05-17, 03:04 PM)Prtik Wrote: [ -> ]Asi jsem slepý, ale stále mi to nefunguje.

Hm...
Nefunguje. Opravdu.
Tak to jsem se spletl, nebo byl mystifikován.

Eskaluji to znovu.

Nebo to do verze 1.6.3. ještě nedali.
(2011-05-18, 06:42 AM)Prtik Wrote: [ -> ]Nebo to do verze 1.6.3. ještě nedali.

Čau
Martin mi poslal tuhle opravu ale abych řekl pravdu, nějak jsem se nedostal pořádně očíhnout zda už je to OK Blush

Dej simtě vědět zda je už vše v pohodě Wink

Snad ti to pomůže, měj se zatím fajne.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19